Nasze Produkty

 

Zeusmeble.pl - jesteśmy producentem mebli tapicerowanych z 15-letnim doświadczeniem.

 

Strategia / Wizja / Produkt

 

1.Meble na wymiar

Po wielu latach doświadczeniach w produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych dostrzegliśmy, że klient poszukuje produktów idealnie skorjonych pod siebie (wymiar, wzornictwo, dobór modułów oraz dodadków) dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw niemu. Obecnie naszą główną kategorią produktów są meble modułówe, które pozwalają na skomponowanie idealnie pasujących mebli do wnętrz naszych klientów. Nasi doradcy zostali przeszkoleni do tego aby profesjonalnie doracić i zaprojektować mebel dla niego, dajemy możliwość doboru tkaniny, indywidualnej konfiguracji modułów, doboru nóg meblowych oraz dodatków takich jak moduły elektryczne, półki w boczkach, gniazda proądowe czy ładowarki indukcyjne.

 

2.Regularna oferta:

W naszej ofercie nie zabraknie również gotowych propozycji, które zostały przygotowane na podstawie opinii naszych klientów i ich potrzeb, dlatego z pewnością każdy znajdzie w ofercie naszego sklepu coś dla siebie.

 

3.Sprzedaż kontraktowa:

Firma Zeusmeble.pl współracuje z klientami kontraktowymi w zakresie sprzedaży swojej oferty jak i produkcji mebli zaprojektowanych na potrzeby klienta. Eksportujemy nasze produkty na terenie całej Europy oraz Ameryki Północnej, jesteśmy otwarcie na każdy rynek. Posiadamy zespół pracowników, który jest w stanie zaprojektować praktycznie każdy mebel tapicerowany.

 

4. Dropshopping

Współpracujemy z naszymi klientami na zasadach dropshoppingu na terenie Polski oraz wszytskich krajów UE. Dostarczamy nasze produkty klientom naszych klientów za pośrednictwem firm kurierskich jak i własnej floty. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współracy, a nie masz kapitału, ale za to posiadasz wiedze i umiejętności jak sprzedać nasz produkt - skontaktuj się z nami. My posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na zasadach dropshopping'u, a Ty nawet nie musisz widzieć produktu, który zamówił Twój klient tym samym nie musisz posiadać biura, magazynu i wieloosobowej załogi.

 

5. Outsourcing / Podwykonawstwo

Współpracujemy za zasadach powykonwstwa na rzecz innych podmiotów z branży oraz handlowców. Produkujemy meble od podstaw, posiadamy własną stolarnię, piankownię, szwalnie, krojownie , tapicernie oraz magazyny. Zachęcamy do przesyłania ofert współpracy lub opisów mebli celem przygotowania wyceny.

 

6.  Produkcja puf i foteli z wypełnieniem styropianowych

WProdukcja puf i foteli z wypełnieniem styropianowym (ang. Beanbag) to produkt który był produkowany przez naszą firmę jako pierwszy co za tym idzie posiadamy wiedzę jak dobrze wykonać ten produkt, szeroką ofertę, dostawców materiałów oraz odbiorców na terenie PL, UE oraz USA. Na naszym e-sklepie prezentujemy większość naszych modeli. Współpracujemy również z odbiorcami puf i foteli dla których opracowaliśmy projekty dlatego zachęcamy do współpracy firmy, które chcą zlecić podwykonastwo w zakresie produkcji puf. Świadczymy również usługę wypełnienia puf i foteli granulatem styropianowym jak i frytką z pianki poliuretanowej - Klient dostarcza pokrowiec lub zleca produkcje naszej firmie, a napełnieniem, brandingiem, pakaowaniem i dostawą zajmujemy się my.

 

Główne kategorie naszych produktów:

 

     
       
       
       
       
       
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl