O nas

Kim jesteśmy?

 

Zeus meble to marka firmy K2 Group która prężnie działa na ryku meblowym od 15 lat. Przez ten okres zdążyliśmy zdobyć cenne doświadczenie, wyspecjalizowany zespół pracowników jak i możliwości produkcyjne. Wiemy, że zadowolenie Klientów zyskać możemy tylko poprzez profesjonalną obsługę, wysoką jakość produktów i atrakcyjną ofertę handlową.  Nasze meble  to doskonała odpowiedź na aktualne trendy wnętrzarskie. 

Dzięki dobrze dobranej grupie profesjonalistów składającej się z projektantów, architektów, designerów, kupców i handlowców, firma wyszła na przeciw panującym na rynku mebli tapicerowanych  standardom i stworzyła niedrogie, a zarazem estetyczne meble tapicerowane dla każdego, meble wykonane z drewna, płyt meblowych, pianek poliuretanowych  i tkanin tapicerskich  najwyższej jakości. Produkt praktyczny oraz estetyczny, który ma dziesiątki zastosowań i potrafi wpasować się w każde wnętrze. Dzięki naszemu zespołowi jesteśmy w stanie rozwiązać problem – jak żyć miło, wygodnie, niedrogo, a jednocześnie wytyczać trendy na rynku meblowym.

 

Cel:

Wnętrze, to dla nas więcej niż ściany i przedmioty. To nasze środowisko, przestrzeń, do której zawsze chcemy wracać. Tu nic nie może być przypadkowe i nieprzemyślane, dlatego właśnie stworzyliśmy meble ZEUS.

Dom, to niezwykłe miejsce dla każdego z nas. To przystań spokoju i bezpieczeństwa. Dom, to oaza, w której możemy odpocząć po pracowitym dniu - to tu spotykają się na końcu dnia ścieżki każdego z członków rodziny. Nasz dom, dbamy o niego i tęsknimy, kiedy jesteśmy daleko. A kiedy wracamy z pracy i wreszcie siadamy na ulubionym siedzisku, kto z nas nie westchnie z ulgą "Nareszcie w domu!"

 

Strategia:

Nieustannie poszerzamy kolekcję naszych wyrobów o nowe wzory i modele. W każdym roku działalności staramy się wzbogacić naszą ofertę. Systematycznie powiększane aktywa środków trwałych i nieprzerwany wzrost inwestycyjny zapewniają ciągły rozwój firmy. Polityka jakości zapewnia produkty o określonych standardach a wiedzą, doświadczenie i rzetelna pracą pretenduje nas do miana lidera rynku. 

K2 Group - właściciel marki ZEUS MEBLE, kieruje swoje produkty do szerokiego grona odbiorców, począwszy od wymagających klientów wędrujących po światowych trendach, poprzez klientów ze środkowego segmentu rynku, dla których stosunek jakość/cena gra podstawową rolę, aż po klientów, poszukujących mebli tapicerowanych o przyzwoitej jakości w umiarkowanej cenie.

Naszym celem jest objąć pozycję zdecydowanego lidera polskiego rynku meblarskiego w obszarze produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych.

 

Wzornictwo:

Działamy w segmencie, w którym sukces rynkowy jest w dużej mierze zależny od atrakcyjnego wzornictwa, zgodności z trendami mody oraz preferencjami klienta. Mimo, iż jeszcze nie jesteśmy pionierami meblarstwa bez problemu dościgamy wiodących zagranicznych liderów rynku meblarskiego - kreując aktualne trendy.

Jakość naszego wzornictwa opiera się na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, profesjonalnym zespole oraz stałej obserwacji trendów w europejskiej i światowej modzie meblarskiej. Ważną rolę w naszej działalności spełnia własny Dział Przygotowania Produkcji, zatrudniający zawodowych projektantów. Dział ten zajmuje się tworzeniem kolekcji mebli tapicerowanych oraz jej przygotowaniem do produkcji. Aby lepiej poznać trendy panujące w modzie światowej, projektanci systematycznie uczestniczą w międzynarodowych targach meblarskich.

 

Logistyka:

K2 Group wypracowała efektywny i szybki sposób dystrybucji towarów. Dystrybucja do klientów indywidualnych, punktów sprzedaży i kontrahentów jest prowadzona przez transport własny oraz przez firmy zewnętrzne na zasadzie outsourcingu. Dodatkowo, nowoczesna wewnętrzna sieć informatyczna pozwala nam na sprawne zarządzanie procesem zamawiania i dostawy towaru oraz kontroli stanów magazynowych.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY POŚREDNICTWEM W SPRZEDAZY NASZYCH PRODUKTÓW - SKONTAKTUJ SIE Z NAMI !

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@zeusmeble.pl lub telefonicznie pod numerem +48 888 222 522.

 

Serdecznie zapraszamy !

Załoga sklepu
Sklep Meblowy - Zeusmeble.pl - Producent modułowych mebli tapicerowanych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl