Dodatkowe wyposażenie

Elektryczna funkcja relaks

Funkcja relaksu w naszych meblach to nic innego jak możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia, siedziska i podnóżka (dolnej części siedziska) i dopasowania go do najbardziej odpowiadającej nam pozycji. Dzięki temu możemy odpoczywać zarówno na siedząco, jak też w pozycji półleżącej – wszystko zależy od tego, jaki kąt nachylenia oparcia i wysunięcia siedziska jest dla nas  najbardziej odpowiedni. Dla najbardziej wymagających klientów przewidzieliśmy również elektryczną zmianę kąta nachylenia zagłówków.

 

 

           

           

 


Elektryczny szezlong / ottomana

Elektryczny szezlong to możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia, wysuw siedziska do przodu i skierowaniu go delikatnie ku górze. Dzięki temu możemy przyjąć bardzo wygodną pozycję i delikatnie i dostosować kąt pochylenia oparcia do własnych preferencji.

 

            

 


Elektryczny wysuw siedziska

Elektryczny wysuw siedziska to możliwość powiększenia głębokości siedziska o około 17cm. Wysuw działa w pełni automatycznie, sterowany za pomocą sensorów zamontowanych w siedzisku.

 

       

 


Wielofunkcyjne bary meblowe

Bar meblowy to dekoracyjny, ale tez użytkowy element mebla. Bary dostępne są w kilku wersjach - wyposażone w drewniane półki lub schowek, z drewnianą nakładką, uchwytami na napoje, gniazdami,  ładowarkami itp.

 

               

 


Wielofunkcyjne bary trapezowe

Bar trapezowy to element mebla, który wstawiony między-modułowo zmienia kształt mebla i niejako go zaokrągla. Bary trapezowe dostępne są z w różnych wersjach - z drewnianą nakładką lub wysuwanym blatem pod laptopa, systemem audio, gniazdami lub ładowarką.  

 

                 

 


Bok B11 bok multimedialny

Bok B11, tzw. bok z blatem pod laptopa, wyposażony jest w wysuwany pneumatycznie drewniany blat - obrotowy 360 stopni, drewniany schowek pod blatem oraz listwę z gniazdami 3x230V i 2xUSB. Wysuwany blat sprawdzi się idealnie dla osób lubiących wygodnie pracować na swojej kanapie, ale również dla tych którzy po prostu często korzystają z laptopa.

 

           

 Boki z pufami

To idealne rozwiązanie na dodatkowe dwa miejsca siedzące. Największą zaletą jest to, że pufy nie zabierają dodatkowego miejsca w pomieszczeniu, a w większości chowają się w głębi podłokietnika.

 

            

 

 


Boki z drewnianą półką

Drewniana półka w boku to zarówno dekoracyjny element mebla, który urozmaici zwykły podłokietnik, ale też dodatkowe miejsce gdzie można odłożyć np. pilota lub książki i czasopisma.

 

           

 


Wysuwane gniazda 230v + USB 

To bardzo praktyczny gadżet, który pozwoli np. naładować telefon czy podłączyć tablet lub laptop. Wysuwana listwa z gniazdami daje nam również przedłużenie kontaktu, który często zastawiony jest przez narożnik. W momencie gdy nie jest użytkowana można ją schować i będzie prawie niewidoczna. 

 

           

 


Elektrycznie wysuwane gniazda 230v + USB

To bardzo praktyczny gadżet, który pozwoli np. naładować telefon czy podłączyć tablet lub laptop. Wysuwana listwa z gniazdami daje nam również przedłużenie kontaktu, który często zastawiony jest przez narożnik. Dodatkowym atutem jest sposób wysuwania listwy, który działa automatycznie i można go zatrzymać na dowolnej wysokości. Dostępna jest również listwa z wbudowaną ładowarką indukcyjną co pozwoli na bezprzewodowe ładowanie telefonu. 

 

            

 


Ładowarka indukcyjna do telefonu

Ładowarka indukcyjna to nic innego jak bezprzewodowe zasilanie do telefonu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które eliminuje plączące się kable - wystarczy położyć telefon a będzie się sam ładował. Upewnij się tylko czy twój telefon posiada taką opcję.

 

           

 


Uchwyt na szklanki i napoje

To metalowy uchwyt jaki znamy np. z foteli kinowych czy samochodów. Pozwala na bezpieczne odłożenie napoju bez ryzyka rozlania płynu na kanapę.

 

           

 


Chłodzący uchwyt na szklanki i napoje

Uchwyt funkcją chłodzenia to miejsce gdzie bezpiecznie możesz odstawić szklankę czy butelkę ograniczając ryzyko rozlania płynu na mebel, a dodatkowo schłodzi twój napój. Uchwyt dodatkowo wyposażony jest w podświetlenie led oraz wejście USB. 

 

    
 
 
Chłodzący i grzejący uchwyt na szklanki i napoje +  ładowarka indukcyjna w jednym

Ten wielofunkcyjny uchwyt to miejsce gdzie bezpiecznie możesz odstawić szklankę czy butelkę ograniczając ryzyko rozlania płynu na mebel, a dodatkowo schłodzi lub utrzyma ciepłą temperaturę twojego napoju. Uchwyt dodatkowo wyposażony jest w podświetlenie led oraz wbudowaną ładowarkę indukcyjną, dzięki której bezprzewodowo naładujesz telefon.

 

     

System grający audio bluetooth

System audio pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z twojej kanapy. Możesz się połączyć z nim bezprzewodowo za pomocą bluetooth. Dzięki zastosowaniu subwoofera możliwe jest uzyskanie głębokiego i miękkiego basu. System audio może być zamontowany w barach prostych lub trapezowych.  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl