Darmowe próbki tkanin

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju tkaniny w wielu fakturach i kolorach, zdajemy sobie sprawę jak trudny wybór stoi przed naszym klientem podczas zakupów na odległość - dlatego wychodzimy Tobie naprzeciw i oferujemy wysyłkę darmowych próbek tkanin, więc jeśli jesteś zainteresowany kupnem narożnika, ale chciałbyś najpierw zobaczyć tkaninę na własne oczy, wyślij nam wybrane tkaniny oraz swój adres, a my wyślemy je do Ciebie za darmo!

 

Instrukcja zamawiania darmowych próbek

 

1. Kliknij poniżej w ikonę grupy cenowej lub ikonę rodzaju tkaniny po czym zostaniesz przeniesiony do nowego okna zawierającego opis i galerie tkanin z wybranej grupy.

2. Wybierz 10 tkanin dla których mamy przygotować próbnik.

3. Prześlij na tę informację za pośrednictwem e-maila(biuro@zeusmeble.pl) , whatsappa (888222522) lub formularza kontaktowego na aszym esklepie wraz z danymi adresowymi na jakie mamy wysłać próbki i telefonem, który jest niezbędny aby nadać przesyłkę kurierską lub uzgodnić szczegóły.

* Pamiętaj, że w naszym biurze zawsze jest miła i kompetentna osoba, która chce Ci pomóc wiec jeśli potrzebujesz fachowej porady lub wahasz się jakiego dokonać wyboru to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

* Klientów którzy mają możliwość przyjazdu do naszego schowroom'u (ul. Fabryczna 39, 98-400 Wieruszów) zachęcamy aby osobiście dokonali wyboru tkaniny i jej koloru, a przy okazji ewentualnego wyposażenia dodatkowego. Na miejscu posiadamy jeszcze szerszą ofertę tkanin i kolorów. Jesteśmy otwarci od pon. do pt. w godzinach 8:00-16:00, a w sob. 09:00-13:00. Przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty i omówienia wstępnych oczekiwań produktowych co pozwoli usprawnić przebieg spotkania.

Linki które przyśpieszą wymianę danych:

 

TKANINY WG. GRUPY CENOWEJ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TKANINY WG. RODZAJU
 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl